Мінімальне замовлення 300грн
Корзина: 0.00 грн. Cподобалось: 0
0.00 грн.

Фото рослин на сайті є ілюстративними і можуть відрізнятися від вигляду в момент покупки. Вигляд рослини залежить від сезону, стрижок й інших факторів. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів. На Ваш запит менеджер надасть актуальне фото товару з Вашого замовлення.

Верба козяча Кілмарнок на штамбі (Salix caprea Kilmarnock Ра)

Є в наявності

- +


розничная цена от 900.00 грн.

вартість доставки
Купить

Варість рослин вказана без врахування персональних знижок
Акційні ціни виділені червоним кольором


Опис

Декоративное деревце с небольшой плакучей кроной, свисающими до земли побегами, высотой до 2 метров и диаметром - 1,5 метра.
Листья тускло-зеленые, покрытые серо-белыми ворсинками. Желто-золотые серьги появляются на прошлогодних побегах до появления листьев в марте-апреле. Светолюбивая и лучше растет на открытых местах, хотя есть теневыносливые и нормально растут в полутени. К почвам неприхотлива, подходит песчаная, болотистая, не слишком плодородна. Морозостойкая. В жаркую погоду, если они не растут у водоемов, рекомендуется постоянно поливать и опрыскивать. Используется в одиночных посадках, в парках, для декорирования уличных дорожек, возле водоемов, эффектна в цветочных композициях.
http://smaragdnv.com.ua/verba-salix-caprea-kilmarnock-visota-100-140sm?search=Salix%20caprea%20Kilmarnock
Salix caprea Kilmarnock
Ива
С 10
Ра 120
187.00

Плакучая Свет, плутень Влаголюбив Морозостойкий Не требователен 4b Быстрорастущий III-IV


Декоративне деревце з невеликою плакучею кроною висотою до 1.5м - 2м (в залежності від рівня щеплення), пагони звисають до землі, надаючи вербі на штамбі чарівної декоративності. Листя тускло-зелене, вкрите сіро-білими ворсинкам. Світлолюбива рослина, краще росте на відкритих місцях. втім гарно почувається і в затінку. Невибаглива до грунту, морозостійка. В спекотну погоду, якщо рослина не висаджена біля водойми, рекомендовано постійно поливати вербу. ПлакучаяСвет, плутеньВлаголюбивМорозостойкийНе требователен4bБыстрорастущийIII-IV
ВИ ДИВИЛИСЯ

Верба козяча Кілмарнок на штамбі (Salix caprea Kilmarnock Ра)
від 900.00 грн.

Декоративное деревце с небольшой плакучей кроной, свисающими до земли побегами, высотой до 2 метров .....

Підписатися на спеціальні пропозиції

www.rosbum.com.ua © 2021

Classic version Mobile version