Мінімальне замовлення 300грн
Корзина: 0.00 грн. Cподобалось: 0
0.00 грн.

Фото рослин на сайті є ілюстративними і можуть відрізнятися від вигляду в момент покупки. Вигляд рослини залежить від сезону, стрижок й інших факторів. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів. На Ваш запит менеджер надасть актуальне фото товару з Вашого замовлення.

Барбарис Тунберга Саммер Чоколет (Berberis thunbergii Summer Chocolate )

Є в наявності

- +


розничная цена от 300.00 грн.

вартість доставки
Купить

Варість рослин вказана без врахування персональних знижок
Акційні ціни виділені червоним кольором


Опис

Барбарис Тунберга Chocolate Summer – це колоновидний, листопадний компактний багаторічний кущ. Росте повільно, висота рослини досягає 1-1.5м при ширині близько 0.5м. На червоних стеблах розміщені округлі коричнево-червоні з фіолетово-сливовим відтінком листочки. Квітує в травні поодинокими або ж зібраними в пучки квітками. Плоди яскраво-червоні, продовгуваті.  Любить світло, втім ростиме добре й у затінку, невибагливий, не боїться протягів.  Гарно переносить обрізку й формування. Барбарис зимостійкий, проте молоді кущі бажано вкривати. В спекотну погоду молодим кущам потрібно давати більше води, щоб рослина не скинула листя. Якщо ж поливу буде недостатньо, щойно рослина отримає достатньо вологи знову випустить свіжі листочки. Дорослі кущі стійкі до несприятливих умов, таких як відсутність регулярного поливу, спека, протяги, забруднене повітря міських вулиць. 

Назва рослини (лат.)Назва рослини (укр.)Розмір контейнера / комВисота або діаметрЦіна (грн.)

Berberis thunbergii Summer Chocolate

Барбарис Тунберга Саммер Чоколет 

С2H   см

Berberis thunbergii Summer Chocolate

Барбарис Тунберга Саммер Чоколет 

C3

D 20-25  см300Ветви приподнятые вверх. Листья яйцевидные или овальные, верхние острые или тупые, верхняя часть темно-зеленая, нижняя – серая, опущенная. Длина 5-10см, ширина до 7см. Цветки большие пяти-пальчатые, одиночные, белые или бледно-розовые. Цветет в мае-июне. Плоды появляются в августе - октябре, округлые или груше подобные, с кисло-сладким, терпким привкусом.

Айва
обыкновенная
С11
110см
190грн

ВИ ДИВИЛИСЯ

Барбарис Тунберга Саммер Чоколет (Berberis thunbergii Summer Chocolate )
від 300.00 грн.

Барбарис Тунберга Chocolate Summer – це колоновидний, листопадний компактний багаторічний кущ. Росте.....

Підписатися на спеціальні пропозиції

www.rosbum.com.ua © 2021

Classic version Mobile version