Мінімальне замовлення 300грн
Корзина: 0.00 грн. Cподобалось: 0
0.00 грн.

Фото рослин на сайті є ілюстративними і можуть відрізнятися від вигляду в момент покупки. Вигляд рослини залежить від сезону, стрижок й інших факторів. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів. На Ваш запит менеджер надасть актуальне фото товару з Вашого замовлення.

Лавровишня лікарська (Prunus laurocerasus)

Є в наявності

- +


розничная цена от 1100.00 грн.

вартість доставки
Купить

Варість рослин вказана без врахування персональних знижок
Акційні ціни виділені червоним кольором


Опис

Вічнозелена рослина, яку помилково вважають гібридом лавра з вишнею. До цих виду рослина не відноситься, а назву отримала через те, що листя лавровишні схожі на лаврові, а плоди - нагадують вишні. Чагарник високий, іноді досягає розмірів дерева, доросла рослина може вирости до 10 м. Листя красиві, схожі на лаврове дерево, глянцеві, цупкі, темного забарвлення. Плоди - можна їсти, а насіння - дуже отруйні. У них, а також в листі і корі міститься отрута - амигдалин.

Період цвітіння - друга половина весни, але все буде залежати від того, в якому кліматі вирощується ця рослина. Квіти - білого кольору або кольору слонової кістки, збираються в симпатичні китиці, досягаючи довжини 10-12 см. Китиці, як і аромат під час цвітіння, нагадують черемху. При дозріванні плоди набувають яскраво червоного забарвлення. Зовні схожі на вишню або черешню, але все залежить від сорту. Кущі гарно піддаються формовці, то ж рослина користується попитом для вирощування живої загорожі. Втім,  цікава лавровишня  і як солітер – можна вирощувати деревом або кущем.

ВИ ДИВИЛИСЯ

Лавровишня лікарська (Prunus laurocerasus)
від 1100.00 грн.

Вічнозелена рослина, яку помилково вважають гібридом лавра з вишнею. До цих виду рослина не відносит.....

Підписатися на спеціальні пропозиції

www.rosbum.com.ua © 2021

Classic version Mobile version