Мінімальне замовлення 300грн
Корзина: 0.00 грн. Cподобалось: 0
0.00 грн.

Фото рослин на сайті є ілюстративними і можуть відрізнятися від вигляду в момент покупки. Вигляд рослини залежить від сезону, стрижок й інших факторів. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів. На Ваш запит менеджер надасть актуальне фото товару з Вашого замовлення.

Гортензія деревоподібна Кендібель Баблгам (Hydrangea arborescens Candybelle Bubblegum)

Є в наявності

- +


розничная цена от 400.00 грн.

вартість доставки
Купить

Варість рослин вказана без врахування персональних знижок
Акційні ціни виділені червоним кольором


Опис

С 3 Н 30-40 см 400 грн

Гортензія Candybelle Bubblegum - прекрасний сорт деревовидної гортензії з дуже рясним цвітінням з червня по вересень, швидким ростом, високою морозостійкістю й витривалістю. Рослина вражає своїми величезними рожевими суцвіттями діаметром близько 30 см, схожими на півкулі чи парасольки. Кулясті суцвіття зберігають свою декоративність і дуже ефектно виглядають і після відцвітання, надаючи зимовому саду неповторного шарму. Кущ сягає 1м висоти при такому ж діаметрі, має міцні, прямостоячі пагони, які не розвалюються, дає близько 20 см приросту за сезон. Висаджувати саджанці гортензії потрібно на сонці у вологий, добре дренований ґрунт. Весною гортензію потрібно низько обрізати аби стимулювати рясне квітування.

Гортензія древовидна Кендібель Баблгам може бути як прекрасним солітером, так і чудовим сусідом іншим листяним або ж хвойним рослинам. Особливо вражають кущі висаджені радами, аллеями.

ВИ ДИВИЛИСЯ

Гортензія деревоподібна Кендібель Баблгам (Hydrangea arborescens Candybelle Bubblegum)
від 400.00 грн.

С 3 Н 30-40 см 400 грнГортензія Candybelle Bubblegum - прекрасний сорт деревовидної гортензії з д.....

Підписатися на спеціальні пропозиції

www.rosbum.com.ua © 2021

Classic version Mobile version