Мінімальне замовлення 300грн
Корзина: 0.00 грн. Cподобалось: 0
0.00 грн.

Фото рослин на сайті є ілюстративними і можуть відрізнятися від вигляду в момент покупки. Вигляд рослини залежить від сезону, стрижок й інших факторів. Відмінність отриманого товару від фото на сайті не є підставою для повернення товару або коштів. На Ваш запит менеджер надасть актуальне фото товару з Вашого замовлення.

Еріка дарлеєнська Крамерс Роут (Erica darleyensis Kramers Rote)

Товар тимчасово відсутній

Вічнозелений кущик з роду вересових надзвичайно декоративний цілий рік завдяки цікавим хвойноподібним гілочкам і рясному чарівному цвітінню. Гілочки цієї травянистої рослини густо вкриті дрібними м’якими голкоподібними листочками темно-зеленого кольору, які не осипаються протягом року, через що еріку часто і плутають із хвойною рослиною. Власне, еріки дійсно гарно доповнюють хвойні композиції. Маленькі компактні подушковидні кущики, які з часом схильні розростатися килимом, крім усього іншого перші починають квітувати. Щойно перше сонце дасть трохи тепла і температура повітря почне підвищуватися, увесь кущик сорту Крамерс Роут вкривається численними дрібними квіточками насиченого темно-рожевого кольору. Саме суцвіття може досягати від 5 до 10 см в довжину. Особливо ефектно саджанці еріки виглядають в лютневі відлиги, яскравими квітками прикрашаючи вкриті снігом клумби. Якщо сніг сходить навесні своєчасно, квітування ерік триває від першого потепління до квітня-травня. При цьому повторний мороз ніяк не шкодить рослинам, якщо квіти розпустилися, вони тішитимуть красою і з-під снігу раніше за первоцвіти. З вимог догляду особливо важлива для квітки кислотність грунту рh 4,5-6,5 та своєчасний помірний полив влітку і, зверніть увагу, час від часу полив у сухі зими. Бажано замульчувати землю навколо рослини корою або ж галькою. Дорослий кущ досягає 40-50см в діаметрі при такій же висоті. З ерік можна утворювати чудові фігурні монокомпозиції, можна доповнювати сади в природньому стилі, доречною буде рослина і в кам’янистих садах чи на альпійських гірках. Також традиційно використовується для висадки в кадки та ящики на балконах чи відкритих терасах. Не потребує укриття взимку.
Розміри:
Р7 D10-15см 80грн

- +


розничная цена от 80.00 грн.

вартість доставки
Купить

Варість рослин вказана без врахування персональних знижок
Акційні ціни виділені червоним кольором


Опис

Особливості сорту Крамерс Роут – темнозелене забарвлення листя, взимку наближається до бурого. Темно-рожевий колір квіток, закладення бутонів відбувається восени, можливе перше цвітіння в листопаді-грудні. Основне цвітіння зазвичай припадає на квітень-травень, але коригується теплотою повітря – може розцвісти раніше при сприятливих умовах.  Швидко розростається в сторони (річний приріст становить 8-10см).

ВИ ДИВИЛИСЯ

Еріка дарлеєнська Крамерс Роут (Erica darleyensis Kramers Rote)
від 80.00 грн.

Особливості сорту Крамерс Роут – темнозелене забарвлення листя, взимку наближається до бурого. Темн.....

Підписатися на спеціальні пропозиції

www.rosbum.com.ua © 2021

Classic version Mobile version